Van start tot afronding één vaste behandelaar!

Yarin Jeugdhulp bestaat uit twee GZ-psychologen, een Psycholoog, drie Orthopedagogen en een systeemtherapeut. Wij zijn ervan overtuigd dat een goede werkrelatie de basis is van een effectieve behandeling. Daarom vinden wij het belangrijk dat van start tot afronding één vaste behandelaar betrokken is. Alle behandelaren bieden Cognitieve Gedragstherapie (CGT).

Behandelaren

Remzi Karadayi
GZ-Psycholoog
BIG nummer: 59922559525
Registraties: NIP, LVVP en VGCT
Werkt op ma, di, wo, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ en BGGZ
Tel: 0650444334
Mail: r.karadayi@yarin.nl

Dorien Bouten
GZ-Psycholoog
BIG nummer: 39922117525
Registraties: NIP
Werkt op ma, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0642100249
Email: d.bouten@yarin.nl

Petra Logtenberg
Orthopedagoog
Registraties: NVO en VGCT
Werkt op Ma, di, wo, do, vr (oneven weken)
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0638640038
Email: p.logtenberg@yarin.nl

Sharona Nijzink
Orthopedagoog
Registraties: NVO
Werkt op ma, di
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0618500925
Mai: s.nijzink@yarin.nl

Michelle Brouwer
Orthopedagoog
Registraties: NVO
Werkt op ma, di, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0648410346
Mail: m.brouwer@yarin.nl

Marlou Huisjes
Orthopedagoog
Registraties: NVO
Werkt op ma, di, wo, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ en BGGZ
Tel: 0634207087
Mail: m.huisjes@yarin.nl

Wilke Drost
Leerkracht (basisonderwijs) in opleiding tot Orthopedagoog
Werkt op wo, do
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0634207086
Mail: w.drost@yarin.nl

Onze algemene contactgegevens, bereikbaarheid en beschikbaarheid vindt u onderaan onze startpagina