Van start tot afronding één vaste behandelaar!

Yarin Jeugdhulp bestaat uit zes GZ-psychologen, één Psychologen, vijf Orthopedagogen een Systeemtherapeut, Verpleegkundig Specialist en Psychiater. Wij zijn ervan overtuigd dat een goede werkrelatie de basis is van een effectieve behandeling. Daarom vinden wij het belangrijk dat van start tot afronding één vaste behandelaar betrokken is. Alle behandelaren bieden Cognitieve Gedragstherapie (CGT).

Behandelaren

Nikki ter Brake
GZ-Psycholoog
BIG nummer: 09920508625
Registraties: EMDR Practitioner
Werkt op di, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ en BGGZ
Tel: 0643207377
Mail: n.ter.brake@yarin.nl

Remzi Karadayi
GZ-Psycholoog
BIG nummer: 59922559525
Registraties: NIP, LVVP en VGCT
Werkt op ma, di, wo, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ en BGGZ
Tel: 0650444334
Mail: r.karadayi@yarin.nl

Dorien Bouten
GZ-Psycholoog
BIG nummer: 39922117525
Werkt op ma, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0642100249
Mail: d.bouten@yarin.nl

Mirre Reimert
Psycholoog
Registraties: NIP
Werkt op ma (middag), di, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0643207378
Mail: m.reimert@yarin.nl

Stefanie Wigger
Verpleegkundig Specialist
BIG nummer: 79060110730
Werkt op di, wo, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0659820108
Mail: s.wigger@yarin.nl

Petra Logtenberg
Orthopedagoog
Registraties: NVO en VGCT
Werkt op Ma, di, wo, do, vr (even weken)
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0638640038
Mail: p.logtenberg@yarin.nl

Suzanne Brem
GZ-Psycholoog
Werkt op Ma, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0643207381
Mail: s.brem@yarin.nl

Wimmie Verrips
GZ-Psycholoog
Werkt op Ma, di, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0659820560
Mail: w.verrips@yarin.nl

Meijke van den Hoeven
Orthopedagoog
Registraties: NVO
Werkt op di, wo, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0643207380
Mail: m.van.den.hoeven@yarin.nl

Sharona Nijzink
Orthopedagoog
Registraties: NVO
Werkt op di, wo, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0618500925
Mail: s.nijzink@yarin.nl

Michelle Brouwer
Orthopedagoog
Registraties: NVO
Werkt op di, do, vr
Werkzaam voor de JGGZ
Tel: 0648410346
Mail: m.brouwer@yarin.nl

Evelien Wigger
GZ-Psycholoog
BIG nummer: 49925452825
Werkt op ma, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ en BGGZ
Tel: 0659820314
Mail: e.wigger@yarin.nl

Marlou Huisjes
Orthopedagoog & Systeemtherapeut
Registraties: NVO, NVRG
Werkt op ma, di, wo, do
Werkzaam voor de JGGZ en BGGZ
Tel: 0634207087
Mail: m.huisjes@yarin.nl

Wendy Wiersma
Procesondersteuner
Werkt op ma, di, do
Tel: 0659820596
Mail: w.wiersma@yarin.nl

Onze algemene contactgegevens, bereikbaarheid en beschikbaarheid vindt u onderaan onze startpagina